![Γιάννης ο Red on Twitter: "Λοιπόν, επειδή μωρή ξεφτιλισμένη ρόμπα @ketse365 εκτός από ψεύτης είσαι και ανιστόρητος. https://t.co/Lj3IH6Fh4T Δες τι λέει ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ SITE ΤΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΑΕΚ. ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΤΗΣ Γιάννης ο Red on Twitter: "Λοιπόν, επειδή μωρή ξεφτιλισμένη ρόμπα @ketse365 εκτός από ψεύτης είσαι και ανιστόρητος. https://t.co/Lj3IH6Fh4T Δες τι λέει ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ SITE ΤΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΑΕΚ. ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΤΗΣ](https://pbs.twimg.com/media/DQyzE4BWAAIT2eP.jpg)
Γιάννης ο Red on Twitter: "Λοιπόν, επειδή μωρή ξεφτιλισμένη ρόμπα @ketse365 εκτός από ψεύτης είσαι και ανιστόρητος. https://t.co/Lj3IH6Fh4T Δες τι λέει ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ SITE ΤΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΑΕΚ. ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΤΗΣ
redsagainsthemachine on Twitter: "Σαν σήμερα το 1972. ΟΤΑΝ Ο ΣΥΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣΒΗΝΕ ΤΟΝ ΤΖΙΤΖΙ ΡΙΒΑ. https://t.co/fIxGCavUkg #Olympiacos #olympiacossfp #CagliariFC #OlympiacosFC https://t.co/mx9pmdyeBL" / Twitter
redsagainsthemachine on Twitter: "13 Οκτωβρίου 1968. Ολυμπιακός – Αεκ Φιλικό για τον Αριστείδη Παπάζογλου. https://t.co/R7S4Lqg69e #OlympiacosFC #Olympiacos #osfp #aekfc #aek https://t.co/2DzBB4dAxf" / Twitter
![Γιάννης ο Red on Twitter: "Λοιπόν, επειδή μωρή ξεφτιλισμένη ρόμπα @ketse365 εκτός από ψεύτης είσαι και ανιστόρητος. https://t.co/Lj3IH6Fh4T Δες τι λέει ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ SITE ΤΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΑΕΚ. ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΤΗΣ Γιάννης ο Red on Twitter: "Λοιπόν, επειδή μωρή ξεφτιλισμένη ρόμπα @ketse365 εκτός από ψεύτης είσαι και ανιστόρητος. https://t.co/Lj3IH6Fh4T Δες τι λέει ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ SITE ΤΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΑΕΚ. ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΤΗΣ](https://pbs.twimg.com/media/DQyzGE4X4AEB6iL.jpg)
Γιάννης ο Red on Twitter: "Λοιπόν, επειδή μωρή ξεφτιλισμένη ρόμπα @ketse365 εκτός από ψεύτης είσαι και ανιστόρητος. https://t.co/Lj3IH6Fh4T Δες τι λέει ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ SITE ΤΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΑΕΚ. ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΤΗΣ
redsagainsthemachine on Twitter: "Σαν σήμερα το 1972. ΟΤΑΝ Ο ΣΥΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣΒΗΝΕ ΤΟΝ ΤΖΙΤΖΙ ΡΙΒΑ. https://t.co/fIxGCavUkg #Olympiacos #olympiacossfp #CagliariFC #OlympiacosFC https://t.co/mx9pmdyeBL" / Twitter
![redsagainsthemachine on Twitter: "ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ 15 ΙΟΥΛΙΟΥ 1991: Ο ΚΑΡΑΠΙΑΛΗΣ ΣΤΟΝ ΘΡΥΛΟ https://t.co/acG8NVcXqV #OlympiacosFC #Olympiacos #olympiacosFC #olympiacos #karapialis https://t.co/eGwVrUjEpc" / Twitter redsagainsthemachine on Twitter: "ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ 15 ΙΟΥΛΙΟΥ 1991: Ο ΚΑΡΑΠΙΑΛΗΣ ΣΤΟΝ ΘΡΥΛΟ https://t.co/acG8NVcXqV #OlympiacosFC #Olympiacos #olympiacosFC #olympiacos #karapialis https://t.co/eGwVrUjEpc" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/DE2XhlZXUAApQFo.jpg)
redsagainsthemachine on Twitter: "ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ 15 ΙΟΥΛΙΟΥ 1991: Ο ΚΑΡΑΠΙΑΛΗΣ ΣΤΟΝ ΘΡΥΛΟ https://t.co/acG8NVcXqV #OlympiacosFC #Olympiacos #olympiacosFC #olympiacos #karapialis https://t.co/eGwVrUjEpc" / Twitter
![Γιάννης ο Red on Twitter: "Λοιπόν, επειδή μωρή ξεφτιλισμένη ρόμπα @ketse365 εκτός από ψεύτης είσαι και ανιστόρητος. https://t.co/Lj3IH6Fh4T Δες τι λέει ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ SITE ΤΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΑΕΚ. ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΤΗΣ Γιάννης ο Red on Twitter: "Λοιπόν, επειδή μωρή ξεφτιλισμένη ρόμπα @ketse365 εκτός από ψεύτης είσαι και ανιστόρητος. https://t.co/Lj3IH6Fh4T Δες τι λέει ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ SITE ΤΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΑΕΚ. ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΤΗΣ](https://pbs.twimg.com/media/DQyzBOjW4AAO7WW.jpg)